| adriian a întrebat:

Cam cat timp dureaza sa inveti sa devii dj.adica sa stii sa umblii la butoane ca-lumea?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde și de inteligența ta dar și cine te învață să manevrezi butoanele de la bordul "muzicii"!
Se învață progresiv.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| adriian explică:

Ok.multumesc

| FlorinnD a răspuns (pentru adriian):

Nu e vorba de nici o inteligenta la mijloc, e ca in fotbal(ai talent sau nu ai).asa si aici.iti sugerez sa te uiti la filmul Berlin Callin.este un fragment din viata lui Paul Kalkbreener...la fel si filmul lui Pete Tong(un mare talent)
Chestia e iti trebuie talent,trebuie sa simti muzica si ai sa inveti platanele in cateva luni, vointa sa ai.
A, si cel mai important.sa ai platane pe care sa exersezi, daca nu dispui de ele poti incepe cu programele de calculator Virtual Dj, Traktor si altele.