| danidni a întrebat:

Ce fel de polițiști sunt aceia care dai examenul auto cu ei? Cum poți ajuge unul? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Politistii de la rutiera fac un fel de specializare pentru a putea deveni examinatori sau doar isi fac un fel de mutare de la circulatie sau birouri, depinde unde sunt si se muta la examinare, deci trebuie sa fii neaparat politist.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Polițiști de la serviciul circulație din cadrul poliției. Deci să faci o școală de poliție, să devii polițist.

| Catrice a răspuns:

Niste unii de la rutiera intrați pe pile si spăgihee hee

| Werrich a răspuns:

Ca sa ajugi unul trebuie să fii tare în gramatica.

| Sophieka a răspuns (pentru Werrich):

Vezi ca nici unul nu suntem perfecti happy