| DanieluS1 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre facultatea de hidrotehnica, pe ce materii se bazeaza, daca e banoasa, admitere, cat mai multe, care va pricepeti ca nu stiu ce facultate sa urmez, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| geotechnical a răspuns:

Facultatea de Hidrotehnica din cadrul UTCB la ea te referi? Este o facultatea grea nu merge ca si la altele gen studii europene, studii economice si altele.
Dace esti bun in domeniul in care o sa fii specializat o sa fii bine platit, daca nu iti place ceea ce o sa faci nu te obliga nimeni sa mergi. Iar ca materii studiate, rezistenta materialelor, matematica, beton, metal, hidraulica, constructii hidrotehnica, geotehnica,+... multe altele

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

e buna daca te prinde, nu cred ca e foarte banoasa