| MotoBlitz a întrebat:

Salut! Ce părere aveți despre o carieră militară? Se merită? Care sunt avantajele și dezavantajele? Doresc răspuns de la cineva care activează în acest domeniu!

Răspuns Câştigător
| Ciprian09 a răspuns:

Salut,depinde de tine asta! Sunt în sistem de mulți ani,dar în ultima perioada unii își bag joc de noi și ft ft mulți au plecat din sistem! sa fii militar în România este destul de greu,ft multe obligații, multe drepturi normale tăiate. dacă îți place treaba asta și ești atras, încearcă! Doar sa nu te aștepți la ft mulți bani, mașini de servici, locuințe sau ce **** mai îți spun aia de la pe Cmz...noroc și bafta, ce pot spune!

4 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

E frumos, ajungi in Ucraina si omori rusi si... te omoara si ei pe tine

| Ciprian09 a răspuns (pentru Brizbriz):

Asa faci pe Pubg? sau Call of duty?laughing

| Brizbriz a răspuns (pentru Ciprian09):

Da big grin

| anonimuIl a răspuns:

E frumoasă cariera militară.