| MadalinT00 a întrebat:

Ce poti sa ajungi daca termini dreptul, litera sau inginerie?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la drept... avocat, judecator, procuror
litere... traducator, profesor si cine stie ce alte joburi care au legatura cu comunicarea
la ingineri ce crezi ca poti iesi? ca doar nu medic

| RobertMoon a răspuns:

Drept - jurist imediat dupa ce termini, apoi poti avansa la avocat, procuror sau judecator dupa 15 ani de experienta.
Litere- Profesor, educator, traducator, redactor, editor carti
Inginerie- inginer (depinde in ce domeniu studiezi).

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Vânzător la McDonald's.

| Cry_Anda_1994 a răspuns:

La crept potion ajunge avocation. Grefier sau la barium. Dr asemenea potion ocupa diverse funti ca jurist in primarii