| Maxiimuss a întrebat:

Ce salariu are un Ofiter-Inginer in Marina Militara?

4 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

2000lei

| Maxiimuss explică (pentru Gogu06):

Eu am vazut un articol in care un ofiter-inginer castiga intre 34-40 de milioane de lei vechi

| Gogu06 a răspuns (pentru Maxiimuss):

Da, cu vechime nu ca incepator. Am o cunostinta care a terminat ATM, si mi-a zis ca atat ia 2000 si ceva de lei. Fara sporuri si alte adaosuri, poti sa ajungi la 3000 de lei depinde la ce institutie te repartizeza, in functie de media care o ai.

| condreavaly a răspuns:

A intrebat inginer.hello un inginer nu iti lucreaza pentru 2000 de lei. cred ca undeva la 5000 in sus

Întrebări recente