| RandomStudent a întrebat:

Daca vreau sa fac meditatii in privat si sunt student, va trebui sa platesc ceva la stat, gen sa scot chitanta sau chestii de genu?

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Nu este nevoie. Nu stă nimeni să contorizeze studenții și profesorii care dau meditații. Deocamdată, până se va găsi un sistem să facă și asta. Practic, veniturile din meditații sunt neimpozabile. happy

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Meditatiile nu sunt legale dar sa fim seriosi, cine face atatia bani din meditatii incat sa isi permita sa-si deschida firma si sa plateasca la stat contributii? Daca vei avea 2-3 elevi va fi cel mai fericit caz.

| Holiday a răspuns (pentru Furnicuta000):

Meditatiile sunt legale.