| CosminME a întrebat:

Deci intr-o seara un tip mi-a dat un pumn in ureche, am cazut jos inconstient.am stat 11 zile in spital. Politia l-a prin in seara respectiva, el a recunoscut ...totul bine pana aici. Acuma urmeaza "impacarea".si vreau sa va intreb eu platesc internarea in spital ( sunt student) pentru ca din cate am inteles ca student nu ar trebui sa platesc internarea si nu stiu inca. Multumesc pentru raspunsuri

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In asemenea cazuri costurile cu internarea ta trebuie platite de agresor, nu se platesc de catre victima, indiferent ca este asigurat de sanatate sau nu.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Parca ar fi un film de actiune, asa ca nu mai inventa povesti.