| danidni a întrebat:

Dati-mi o parere, unde e mai bine ca salariu si ca meserie, la jandarmi subofiteri sau politie agenti? Dau fundita

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ambele sunt cam tot pe acolo, doar să reușești

| RxTx a răspuns:

La jandarmi nu te prea mai freaca nimeni dupa ce aju gi sa ai 6 ani de vechime

E asa un ritual freci menta in giecare zi cam cu aceleasi lucruri si nu ai mare responsabilitate in xilele normale

Cine stie daca te pun astia da pazesti un butoi cu aur poate ca iti risti viata

Dar asa antrenament sala sauna masaj sport antrenament dusuri ma care buna