| Bratu_Doru_1997 a întrebat:

Salut!
Dupa ce se intra in politie, se poate face tatuaj in zonele neacoperite de uniforma de vara?
Stiu ca pana sa intri nu ai voie.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici dupa ce intri nu ai voie.

| johnnny123 a răspuns:

Păi care ar fi logica să nu ai voie înainte să intri, dar să ai voie după?

Este ca și cum ai întreba "Știu că nu am voie să beau înainte să mă urc la volan. Dar am voie să beau în timp ce conduc?"

| Bratu_Doru_1997 explică (pentru johnnny123):

Lasa logica asta! Am intrebat pentru cine stie legislatia. Cand intri nu treci de vizita medicala. Dupa ce intri pe post am auzit ca poti sa iti faci, insa voiam sa stiu baza legala si daca exista vreo reglementare in acest sens.

Răspuns utilizator avertizat