| Alex_Alexandru_1996_6O5s a întrebat:

Este cineva care se pricepe la limbajul de programare C++ si ma poate ajuta cu niste probleme? ( bineînțeles ca nu pe degeaba

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Filipvalentin66@yahoo.com
pe FB poate in privat

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu cred că se va găsi cineva să te ajute aici decât parțial și nu îți prea va fi de folos. Dacă nu te descurci singur, fă niște meditații. Trebuie să existe cineva cu prea multă bunăvoință ca să îți explice satisfăcător niște chestiuni pe gratis.

| Alex_Alexandru_1996_6O5s explică (pentru T0T):

Am sesiune nu am timp de meditații

| LPCTSTR a răspuns:

C++ adica probleme mai basic sau complicate?

| Alex_Alexandru_1996_6O5s explică (pentru LPCTSTR):

Doar daca imi lasi o adresa de mail ceva sa ti trimit o poza cu o problema ..pentru mine sunt grele ca nu stiu dar asa nu cred sa fie mare chestie, am nevoie sa le am rezolvate sa incerc sa le invat mai forțat asa ca nu am prea mult timp, vin examenele

| DjAnnaLove a răspuns:

Daca sunt acceptabile si nu esti la intensiv info te pot ajuta, dau bacul din info happy

| Alex_Alexandru_1996_6O5s explică (pentru DjAnnaLove):

O adresa de mail sau Facebook ceva? sa iti trimit o poza sa vezi despre ce e vorba happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex_Alexandru_1996_6O5s):

Filipvalentin66@yahoo.com
pe FB poate in privat