| hkr a întrebat:

Cine ma ajuta sa inteleg mai bine limbajul de programare c++?

6 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm, dacă ai nevoie doar la un nivel de liceu, îmi poți da mie un mesaj și-ți voi explica eu ce ai nevoie să știi pentru școală. Dacă vrei să-l studiezi în aprofunzime, sunt bune cărțile de la celelalte comentarii.

| shadovv a răspuns:

Sa l intelegi? Pai mai intai invata cum funtioneaza un microprocesor si ce este acela un tranzistor.

| PonciK3214 a răspuns:

Vai de mine, tu ai auzit de google?

| PiratulJack a răspuns:

Uite idul meu: piratuljacksparrow ca sa iti dau explicatii.

| RoDominic a răspuns:

Incearca cartea e mult de explicat, http://www.buybooks.ro/......e33aa.html