| marianflorinn a întrebat:

Salut, este vreun inginer proiectant care poate sa mi spuna cat castiga?

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La ce te-ar ajuta?
Sunt unii care castiga 300 de euro pe luna, sunt altii care fac 3000 pe zi.

| marianflorinn explică (pentru regis):

F**** m*** m*** sa ti f*** am intrebat daca e vreun inginer proiectant aici ce m**** ma*** te bagi in seama cu 6 clase?

| regis a răspuns (pentru marianflorinn):

Lasand la o parte limbajul (pentru care am trimis raport), ai pus o intrebare publica. Este cel putin jenant sa consideri ca ma bag in seama.

| sierra1 a răspuns:

Inginer proiectant de ce?