| iulianm a întrebat:

eu sunt Iulian si in cele din urma am ajuns si in clasa a 12. Am intrat de curand intr-o mare dilema. M-am hotarat sa da la politehnica la bucuresti la automatica si calculatoare dar nu stiu ce specializare sa aleg Calculatoare si tehnologia informatiei sau Ingineria sistemelor? Ce imi recomandati? Care e "mai buna"?

Răspuns Câştigător
| JuliusCaesar a răspuns:

Salut,eu sunt tot clasa a 12-a dar am ales sa optez pentru cibernetica la ASE, conteaza foarte mult pe ce ramura vrei sa te stabilesti software sau hardware, anyway presupun ca vrei sa te stabilesti pe partea software deoarece se scot bani frumosi.Bafta daca intri la poli deoarece este o facultate care iti mananca aproximativ tot timpul, vorba lor "primii 7 ani sunt cei mai grei" laughing)

| iulianm explică (pentru JuliusCaesar):

Stiu ca e greu si de asta imi place al naibii de mult laughing rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Conteaza ce iti place tie.Nu ce zicem noi