| thmmy a întrebat:

Cum treci de la taxa la fara taxa la automatica? cum treci de la ingineria sistemelor la tehnologia informatiei si calculatoare?

Răspuns Câştigător
| Stryder_1593 a răspuns:

Pai ca sa treci de la taxa la fara taxa trebuie sa se elibereze loc la fara taxa. sau sa ai media mai mare ca ultimul de acolo.

daca cele 2 sunt specializari. faci cerere, daca sunt facultati(depinde unde e universitatea). e cam greu, pentru ca trebuie sa renunti la facultate si sa te transferi...du-te si intreaba la secretariat.