| Scotocell a întrebat:

Salut, gasesc si eu un job ONLINE? Remote de acasa daca se poate, multumesc!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești scotocel, scotocește. Crezi că cei de pe TPU știu ei vreun job online pentru tine, să faci de acasă? Un job înseamnă un loc de muncă. Să contactezi de exemplu o firmă, online, să te angajeze, să faci ceva de acasă pentru ei. Știi ce o să te întrebe? Ce știi să faci și tu, că așa zici, și eu? La asta tu ce le răspunzi? Și eu știi ce o să îți răspundă? Când știi să faci ceva, anunță-ne și pe noi, și îți vom da de lucru. Nostim, nu-i așa?

| johnnny123 a răspuns:

Nu asa se incepe cautarea unui job.
Cautarea unui job incepe cu "Stiu sa fac [xxxxx]."

| Lukasssz a răspuns:

Onlyfans

| Mirel4412 a răspuns:

Daca vrei sa fi videochatist desigur, se poate!