| badboydan96 a întrebat:

Bună happy sunt elev in clasa a XI-a si as vrea sa-mi gasesc un loc de munca de acasa pentru ca am nevoie de bani.prefer ceva online. si as vrea sa ma ajutati sa gasesc asa ceva... poate ca munciti online si ma puteti ajuta.va rog!

1 răspuns:
| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!