| Pickups a întrebat:

Salut,
imi puteti spune care tara ar fi cea mai potrivita pentru a începe o noua viata de la 0?
M-am gandit la Australia. Ce parere aveti? Voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Vrei sa ai companie sau intrebi cum e pe acolo? Asa daca tie aacolo iti place dai bataie, ai dreptate in RO nu prea ai ce face deocamdata.Sau in Canada sau SUA,cam astea ar fi locurile unde poti incepe o viata noua, de altfel tarile astea au si programe de emigrare, in rest nu am mai auzit, poate Noua zeelenada si ala ar fi un loc ok.Dar pentru oricare din aceste tari ai nevoie de viza, care sincer nu se obtine asa usor nici ca turist, dapai sa incepi viata noua.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Idee buna dar daca esti chiar 0 cum spui nu te primesc aia.

| Pickups explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Am spus ca sunt 0? Sau am spus ca vreau sa pornesc o viata noua de la 0? ( ca m-am cam saturat de România)

| peperonies a răspuns:

Iti trebuie viza si se da destul de greu.