| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care alege virginitatea pe viata?

16 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De ce alege asta?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Spalata pe creier

| ania a răspuns:

Foarte buna daca alege asta sa aiba timp sa aiba o relatie speciala cu Creatorul nostru sau daca nu a gasit pe nimeni de care sa ii placa si care sa o ia de nevasta.

| iulia0514 a răspuns (pentru ania):

Nu e neapărat sa se facă călugăriță! Nu totul se rezuma la religie!

| ania a răspuns (pentru iulia0514):

Da, nu e nevoie sa fie calugarita, piste nu a gasit pe cineva care sa- l placa si sa si vrea sa o ia de nevasta.

| iulia0514 a răspuns (pentru ania):

Te rog să-mi traduci ce ai vrut să zici că nu înțeleg! A-și putea presupune ca ai zis ca "poate nu a găsit pe cineva pe care să-l placă să o ia de nevastă "! Dacă e cum am presupus eu îți spun că nu scrie nicăieri ca trebuie neapărat sa se mărite nu e obligatoriu sa fie virgină când se mărită! Sau ce o hârtie îi garantează ca o sa fie împreună pe veci?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dreptul ei, decizia ei.

| mihai69 a răspuns:

E dreptul ei, de ce trebuie să am neapărat o părere despre asta?

| Emma30555 a răspuns:

As crede ca are o trauma

| LordCristobal a răspuns:

O asemenea fata e una la un milion, ținând cont că mai toate fetele vor sa fie gâdilate la păsărică.
Daca mi-ar spune o fata așa ceva în fața as zice WOW dar as fi impresionat plăcut de recordul ei și de ambiția ei de a rămâne virgina pe viață.

| iulia0514 a răspuns:

E alegerea ei! E viața ei nu contează părerea celorlalți!

| Irinel15123532 a răspuns:

O parere foarte buna, este o femeie matura si cerebrala care nu se lasa controlata de instincte, ci are stapanire de sine.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde de motivul tău personal. Dacă chiar vrei să nu incerci deloc plăcerea sexuală, să-ți păstrezi virginitatea, inseamă că ai un scop și un țel nobil. De obicei din motive religioase... Eu am avut o pfofesoară de biblie in liceu, care deși avea peste 50 de ani, era domnișoară (virgină). Existau glume pe seama ei, insă din partea unor idioți. Cine nu știe, nu apreciază, corect?

| OmBanal33 a răspuns:

Treaba ei, ea sa fie sanatoasa, ajunge la atrofiere la un moment dat, si dupa aia si daca ar vrea nu o sa simta nimic.

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Now that looks like a challenge to me!winking

| raolro a răspuns:

Mutatii pe creier