| cyclops01 a întrebat:

Inspre ce ar trebui sa ma orientez din programare ca sa pot ajunge sa primesc un job inainte sa intru la facultate?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un limbaj de programare cautat la ora actuala gen Phyton sau C#!

| Armatistul82 a răspuns:

Apuca-te de javascript parerea mea, am inteles ca poti face mai nou chiar si aplicatii pentru Windows cu IONIC si hibride pentru mobil cu React Native, apoi poti invata Node js si deja esti tare. Arunca un ochi aici: https://insights.stackoverflow.com/survey/2017

| cyclops01 explică (pentru Armatistul82):

Buna, deja stiu ceva c# impreuna cu unity, dupa ce am invata niste java simplu, si ma indrebam daca daca e mai bine sa incep cu pagini web, jocuri pe Android sau software, sau poate exista altceva care sa promita multe pentru inceput.