| 10msn a întrebat:

La scoala de subofiteri imi cere o caracterizare de la ultima unitate de invatamant, trebuie pus o stampila ceva pe ea?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal! Scoala va emite pe un formular tipizat, stampilat.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Fara stampila iti poate da si tiganca ce vinde seminte la colt.

| AnnieM18 a răspuns:

Bineinteles.Ceea ce trebuie tu sa faci este sa te duci la scoala la care ai invatat, sa explici exact unde vrei sa dai maideparte si ce t-i s-a cerut de acolo.Cei din secretariatul scolar vor stii ceea ce ai nevoie..stai fara griji ca totul se va rezolva rapid. Tutrebuie doar sa ceri actul, nu sa intrebi de stampila sau etc.Normal ca iti vor pune stampila ca altfel ti-ar spune sa il redactezi tu acasa si sa il scoti la imprimanta.Simplu si usor.