| Xenoverse a întrebat:

Luni am fost la magazinul carrefour express din orasul meu pentru ca am auzit ca angajeaza oamenii cu dizabilitati, am fost cu certificatul de handicap dar cei de acolo mi-au spus ca imi trebuie si o fisa medicala in care sa contina ce handicap am.

Iar a doua azi am fost la medicul de familie ca sa imi faca o fisa medicala si mi-au spus ca miercuri ma suna patronul de acolo iar azi e joi si inca nu m-au sunat. Ce sa fac, sa mai merg inca odata acolo? Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| xutza a răspuns:

Asteapta sa te sune. Ai rabdare pana luni. Daca nu primesti vreun raspuns, suna tu. E cel mai ok asa, dupa parerea mea.

| xHisoka a răspuns:

Ori nu a avut timp si o sa te sune, ori nu te vrea.