| Alverto a întrebat:

Salut, mă pricep foarte bine pe zona de edit a fotografiilor și a pozelor (și a videoclip-urilor dar îmi plac mai puțin) dar nu știu cum să mă promovez cum sa produc bani din asta, puteți să mă ajutați voi cu un sfat ceva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu mă pricep în asta, însă am rămas la statutul de hobby și creez conținut pentru pagina pe care o dețin pe Facebook și canalul de YouTube. În rest, fără studii, nici dracu nu se uita la tine. Am încercat și ca freelancer, un site unde îți bagi un anunț cu ce aptitudini ai și cine este interesat, te cauta. Dar e frecție la picior de lemn pentru că și aici ești cautat în functie de voturile din profilul creat, iar dacă nu ai voturi suficiente ajungi prin fundul listei și apoi cedezi tu singur. Voturi se obțin de la alți clienți pe care i-ai avut și te recomanda, apoi dacă nu ai asta în permanenta... Rămâi un anonim și acolo.

| Alverto explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate! Îmi pare rău că nu se caută asemenea oameni. chiar aș fi făcut ceva bani din asta, dar nu se caută