| tudorykul a întrebat:

Mi-am bagat CV la Fan Courier si am fost acceptat. Azi am fost la interviu si in mare parte mi-a zis ce si cum. Am 18 ani si precizez asta pentru intrebarea mea: "masina de serviciu merg cu ea acasa sau trebuie sa o duc la depozit iar cand incep tura ziua urmatoare merg dupa ea? Cum se procedeaza? "

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

No offence dar sunt idioti cei care fac angajarile sau cum? pai nu trebuia sa ai un mimim 2-3 ani acolo de condus si toate cele, ce stii tu la 18 ani din ale condusului ba mai mult sa gasesti cu punct si virgula strazi? stii atat de bine.
Cum spuneam nu sunt contra ta ci contra prostie crase din Romania!
Sorry daca te-am ofensat cu ceva!

| Vladut123456 a răspuns (pentru Simpatic):

Sunt unii la 18 ani ce conduc mai bine decat unii de au 10 ani de permis, daca te-a pasionat de mic treaba asta cu condusul e foarte usor.

| Simpatic a răspuns (pentru Vladut123456):

E corect ce spui, dar acei care conduc atat de bine la 18 ani ori au mers fara permis mult timp ori sunt soferi profesionisti de kart, rally etc
Daca tu te simti ca te descurci, asta este cel mai important!

| tudorykul explică (pentru Simpatic):

Fratele meu. exista 2 categorii de oameni cu permis: soferi si conducatori auto. Nu ma simt sa fiu un simplu conducator auto.

| Saw3Danny a răspuns:

De obicei unele firme ti o lasa si acasa daca esti singurul pe ea dar asta trebuia sa intrebi acolo...