| speedpaulus a întrebat:

Salut, pasiunea mea este sa creez muzica. Fac in special instrumentale hip hop/ trap etc, dar de asemenea si mix.uri de diferite genuri de muzica. Vreau sa stiu daca exista vreun liceu de profil, pentru ca sunt in a 8 a si asta vreau sa fac in viata

3 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man e adevarat ca poti sa mergi la liceu de arte cum zice lovemy1 big grin, dar in opinia mea e mai bine daca te inspiri de la artisti consacrati precum satra b.e.n.z

| ILoveMy01 a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Idea ta este f buna, dar daca vrea sa faca o profesie din desen, ar fi bine sa se duca la liceul de arta...

| ILoveMy01 a răspuns:

Liceu de arta