| papuciirupti a întrebat:

pe 26 o sa termin lceul si dupa o sa bag somajul acela, din cate am inteles am dreptul la 6 luni dar daca intru la facultate il mai primesc?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu primesti nimic daca mergi la facultate

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Mama lor de sobolani borati... straight face

| suntserios a răspuns (pentru papuciirupti):

Exact, ca.canari. Sa nu iti dea ei niste bani aiurea si nemunciti... nu?

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

S-a dus dr@cu tara asta, trebuie sa te zbati mult si sa te duca capu sa ajungi cineva pe picioarele tale...

| suntserios a răspuns (pentru papuciirupti):

Asa zic si eu. s-a dus dracu, toti numa pomanagii ca tine

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Sa-mi bag ceva in coliva ta!

| suntserios a răspuns (pentru papuciirupti):

Tu crezi ca esti amuzant... dar e trist, pentru tine in primul rand dar mai ales pe cei de pe langa tine.

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Pe bune ca e trist?
eu cred ca cel mai trist esti tu, e mai rau de tine ca mori de ciuda ca iau altii si nu iei tu!
boss, m-ai vazut pe mine ca am spus ceva de amuzant? sigur n-ai bagat vreun cui?

| suntserios a răspuns (pentru papuciirupti):

Bo$$, ca sa vorbesc pe limbajul tau. E trist ca tu ai sa ramai mereu in mediocritate, sa faca altii pentru tine, sa te agati de ultima pomana data de stat, doar doar sa nu muncesti un pic. Sa te crezi superior cand de fapt singurul lucru pe care stii sa il faci este sa cobori sub linia mediocritatii printr un limbaj de 2 lei.

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Mediocritate? nu ma cunosti omule, tu doar iti dai cu parereawinking. de ce pana mea sa nu iau daca e dreptul meu? stai ca tu esti tipul cu bmw si cu o chifla in stomac, te crezi superior si nu ai tu nevoie de somaj ca na iti este rusine.
muta-ti tabara, n-am timp de discutii interminabile cu oameni care poarta masti de ***@t pe internet

| suntserios a răspuns (pentru papuciirupti):

Nu mediocrule, nu e dreptul tau sa primesti pomana. De aia e tara la nivelul care e... lenea inainte de orice... pui mana si muncesti nu astepti pomana, munca te scoate din mediocritate.

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Bai, usor cu adjectivele ca deja ma superi, ce p*m pomana daca ea e de la stat, si alocatia e tot pomana? ca nu e muncita?
esti penibil rau, stii tu care e viata mea?
sau tu imi spui mie sa nu cer ca sa ceri tu?

| suntserios a răspuns (pentru papuciirupti):

Limbajul tau merita si mai multe adjective

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Sincer sa fiu m-am cam saturat de atatia pisoi ca tine, sunt tari in gura doar pe net, fara viata sociala, si care cheama gasca cand se iau cu alta pizd@ la cearta...
tu ai inceput sa ma jignesti ca asa crezi tu marele judecator si nah domne trebuia sa tac sa-ti si multumesc, nimeni nu ma calca pe coada pe mine, mai ales pisoii