| marcumarian89 a întrebat:

SALUT. plecare fara comision. vreau detalii

Deschid acest topic in speranta ca voi primi raspunsuri de la oamenii cu capul pe umeri.
nu vreau raspunsuri idioate
caut si eu o firma de plasare in strainatate care nu cere comision
stiu ca firmele serioase de plasare isi ia banii din alte parti nu din partea celui care vrea sa se angajeze
vreau raspunsuri cu firme serioase.
preferabil in zona dobrogea

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cam greu sa gasesti asa ceva. Sunt zeci de firme "de garsoniera" care percep niste comisioane astronomice pentru...nimic. Sfatul meu e sa incerci sa contactezi direct angajatorul. Firmele astea te jupoaie si nici nu sunt serioase.