| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog daca merita sa devii un pilot de avion! cit se cistiga si cit trebuie sa inveti pentru a deveni pilot de avvion!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Phantom933 a răspuns:

Se castiga bine..depinde unde acum daca vrei in Romania nu castigi la fel ca in America...dar trebuie sa fii perfect sanatos..sa ai vazul perfect sa fii inteligent si sa treci de teste
Funda?

| Phantom933 a răspuns:

Nu America..ca e continent..am vrut sa zic alte tari

| MeAlex a răspuns:

Se castiga foarte bine ( 2-3 mii de euro), dar trebuie sa fii perfect sanatos, super inteligent si sa treci testele psihologice.
Exista scoli de piloti cu admitere.