| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ca sa devii pilot de avion f-22 sau avioane gen asta ce abilitati trebuie sa ai? Si daca ai ochelari poti deveni pilot, cu dioptrie mica de + 0.5?

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Nu ai mai mult de 12 ani nu? In primul rand F-22 Raptor sunt doar in America si acolo destul de putine, aici la Romania pe MIG-21 Lancer tata, asta daca ai noroc.De incercat poti sa incerci dar ai sanse foarte putine, mai ales pe avioane de vanatoare.

| anonim_4396 explică (pentru NemNUZ):

Intrebarea asta e pentru un prieten. Si am mai mult de 12 ani

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai armata stie ce abilitati iti trebuie, in plus e nevoie de o varsta care depaseste 25 de ani si ochelari de obicei nu port pilotii doar daca pui lentile de contact poti, banuiesc.