| Liviu321 a întrebat:

Stie cineva cam cat poate castiga un optometrist? Am vazut ca se pot face cursuri in aceste domenii si m-ar interesa daca se castiga cat de cat bine si daca se cauta aceasta meserie pe piata. Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai oameni buni, cand o iei de jos, nu ai nici un pic de experinta, nu castigi mare lucru in orice domeniu te-ai duce, peste ani, dupa ce capeti experinta salariul creste si este mai atractiv.
Nu mai puneti intrebari despre salariu, ca nu or sa vina incepatorii aici sa va spuan ca au 600-700 lei!