| BigLike a întrebat:

Salut stie cineva ce este rsj global marketing din manchester/ Anglia? Locuiesc in manchester si aplicasem la mai multe job-uri azi am primit un email ca maine la 10 a.m. am interviu, eventual daca e cineva pe site care a auzit sau stie cate ceva despre aceasta firma de marketing si efectiv ce va trebui sa fac va rog ajututati-ma va multumesc

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Vad ca nu a raspuns nimeni si a trecut data interviului. Ce ai facut? Ai reusit?

| BigLike explică (pentru Ironwin):

Salut, mersi de raspuns! Da am fost, si a fost totul super ok, atat doar ca acesta firma are mai multi parteneri (ex: talktalk, EE si alti parteneri) scopul firmei este sa adune cat mai multi clienti noi pentru firmele respective (EE, talktalk) ceea ce nu mi se pare ceva normal este ca plata se face in functie de cate persoane reusesti sa 'atragi' ceea ce nuprea imi place ei au incercat sa mascheze acest amanunt spunand ca cu cat aduni mai multi consumatori noi castigul tau poate fi unul foarte mare insa eu fiind fara experienta in acest domeniu nu cred ca ma voi descurca suficient de bine incat sa pot face bani ca sa imi si ramana ceva asa ca urmeaza sa le dau un raspuns luni sau marti, daca esti interesat scriemi un mesaj in privat sau aici la comentarii si as putea sa iti dau un numar de tel sau adresa lor daca iti cauti si tu de munca si stai in manchester