| MarcelPuricel a întrebat:

Stie cineva daca termin liceul pe profil Filo, pot sa intru la facultatea de Finante Banci? Stiu ca o sa imi fie greu dar o sa recuperez mult. Ma refer daca pot intra acolo... Daca am gresit categoria, imi pare rau

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poti sa dai oriunde.

| Rotazi a răspuns:

Poti merge oriunde. Daca faci fata, e alt aspect. O sa recuperezi muuuulta matematica, economie, contabilitate si alte obiecte de specialitate.

| Florin458 a răspuns:

Da,poti intra unde vrei, profilul unde vei absolvi nu te opresti sa alegi orice facultate.Mult succes si bafta la admitere!