| provok3 a întrebat:

Salut, stie cineva unde se fac cursuri pentru tattoo artist in romania? de preferabil in judetul prahova? daca doreste cineva o colaborare in arta tatuajului rog sa ma contacteze

2 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

"Cursuri"!?!?!? Sa fim seriosi talentat te nasti nu te faci. Adica NU ai mentionat daca ai sau nu inclinatii spre domeniul artei. In Ploiesti sunt cateva saloane de tattoo si cred ca ei te-ar putea ajuta mai mult!

| provok3 explică (pentru MoneyMoney):

Cursuri,adica din urma carora sa detin un atestat,inclinatii sunt destule, adica mari dar vreau sa stiu cum si ce sa fac ca sa obtin un atestat/diploma in treaba asta, mersi de implicare