| Jessica15 a întrebat:

Ce tattoo artist din Romania imi recomandati pentru a-mi face tatuaj?

Răspuns Câştigător
| 5a a răspuns:

Am auzit ca este unu foarte cunoscut, experimentat si artist. Este din Iasi, nu prea am timp sa-ti trimit detalii deoarece trebuie sa merg la munca, poate am sa caut mai multe detalii cand vin diseara sau chiar tu poti intra pe google si sa cauti detalii, am vazut si niste clipuri pe youtube!
Sincer si eu aveam in cap dar m-am razgandit tinand cont ca-l ai toata viata imprintat pe piele.
Mi-as face cu ocazii speciale, de exemplu sa ne facem 3-4 inji toti acelasi tatuaj in acelasi loc cum ar fi ce-i mai bun prieteni pe care i-ai avut la bine si la greu, am cativa de astia dar nu cred ca toti ar fi de acord, dar daca ar fi de acord cred ca ne-am face toti.
Da sti cum e prieteni adevarati nu amici cu care sa iesi 2-3x la o bere si gata. Gandeste-te bine!

1 răspuns:
| mony98 a răspuns:

Depinde si din ce jud esti ....eu iti dau un loc unde ti-ai putea face un tatuaj(din VN) pe nume,, Salon Iustin,, are o afacere locala... sper ca te-am ajutat!