Întrebare recomandată | Castielo a întrebat:

Stiti ceva de firma de recrutare OpenJobLine. Organizeaza niste cursuri de limba germana gratuite la mine in scoala cu posibilitate de plecat in Germania la munca. Orice informatie despre aceasta firma din experienta voastra sau a cunoscutilor este foarte buna happy. Aceasta firma recruteaza asistenti medicali si as avea nevoie de cat mai multe informatii inainte sa iau o decizie. Multumesc

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Sanatate"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.