| kayrux1 a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani si sunt in clasa a VIII-a.Trebuie sa aleg liceul, profilul etc.Problema este ca nu stiu pe care sa-l aleg.Imi place engleza...Imi place sa cant si sa dansez.As vrea sa imi incep o cariera in muzica sau in actorie, dar nu in Romania.Eu vreau in SUA.Stiu ca este un vis foarte mare, dar eu am incredere in mine.Ce materii trebuie sa invat intr-o scoala din Romania? Nu imi place matematica..Sistemul din Romania este unul prost.Deci imi puteti da un sfat? Ce materii sa invat? Cum sa imi incep o cariera in SUA.Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| GoldandSilver a răspuns:

Te-as sfatui sa te duci lafilologie bilingv engleza, avand in vedere ca-ti place engleza si detesti matematica sau la un liceu de arte, unde consideri tu ca e mai bine.