| coadadematura a întrebat:

Salut, sunt clasa 10 la filologie. Daca as vrea sa lucrez pe viitor la brigada antitero sri,ce ar trebui sa fac, cum ar trebui sa ma pregatesc? Daca dau un examen de admitere, la ce materii dau? Ce probe sportive sunt? La ce institutie ar trebui sa merg pentru inscriere si pentru a da examen?

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Stiu si eu? Daca lucrezi cu explozivi trebuie sa stii fizica si chimie.

| Donsavas a răspuns:

La academia de informații. Pana sa ajungi ofiter, ai 4 ani de invatat la academie.