| NimeniAltu1212121 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a XII-a. M-am gandit sa dau la Universitatea Tehnica de constructii Bucuresti. La profilul CCIA( CONSTRUCTII CIVILE, INDUSTRIALE SI AGRICOLE) avand la liceu ca profil desen tehnic. Cunosc cateva lucruri despre tot ce inseamna constructii. Vreau sa ma lamureasca cineva daca merita sa dau la aceasta facultate. Dupa terminarea facultatii am de gand sa plec in alta tara. Am sansa sa gasesc ceva de munca?

1 răspuns:
| Vwolfkiller1 a răspuns:

Daca te duci pe ramura de proiectant, vei castiga extrem de bine.