| Odinn a întrebat:

Sunt în ultimul an la ştiinţe sociale, încă nu m-am gândit la ce facultate să merg... ce-mi recomandaţi? vă rog să ţineţi cont de un aspect, după terminarea facultăţii vreau să plec neapărat în străinătate să lucrez acolo ( menţionez înafară de medicină şi it) + un salariu bunicel!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Facultatea de Constructii.

| unprietenaproape a răspuns:

inginer,

| Happinessandlove a răspuns:

Nu cred ca salariul conteaza mereu? Dar, este foarte bine sa ai un salariu bun! Nu stiu ce ti-as putea recomanda, am o gramada de idei! Daca stii limba engleza sau limba tarii in care ai vrea sa lucrezi, poti face orice.Dar, e important sa faci ceea ce iti place! Tie ce iti place si ai vrea sa faci?❤❤☺☺

| Odinn explică (pentru Happinessandlove):

Deci mi-ar place ceva în domeniul afacerilor, poate chiar şi educaţie ( dar cum spuneam, doar dacă salariu e bun), iar domeniul care îmi place mie este psihologia. Mărturisesc că vreau să mă angajez cât sunt tânăr ( nu la 30 ani+). Aştept idei!