| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt un elev din Rm. Valcea, vreau sa lucrez ca game tester dar am cateva intrebari : ce studii sunt necesare? Ce liceu sau domeniu;... daca teebuie sa lucrezi de la companie sau direct de acasa, si daca sunt locuri de munca ca game tester in Rm. Valcea. Multumesc pentru ajutorwinking

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu unui tester serios i se cer studii de specialitate adica o facultate de profil IT dar nu e o regula.

locuri de munca ca si tester de jocuri abia daca gasesti pe la Bucuresti