| CaprioaraPlangacioasa5 a întrebat:

Salut! Sunt un elev in clasa a12a la mate info si m-ar interesa ultimele medii de la Ingineria sistemelor respectiv Calculatoare si Tehnologia informatiei de la Automatica si Calculatoare din Iasi.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Au afișate pe site ultimele medii, dacă nu sunt afișate suni la secretariat în timpul orelor de lucru, și îți vor spune de acolo.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Mergi la secretariatul Institutiei de Invatamant sa te informeze despre ceea ce doresti.