| anonim_4396 a întrebat:

Tata imi tot zice sa ma duc la Breaza pentru ca sunt capabil de toate cerintele de acolo si e pacat sa nu ma duc.
Eu nu as vrea ca mi as lasa prietenii, este departe de casa si de familie, alta viata pe scurt
Voi ce imi propuneti? S-ar merita da ma duc la Breaza?

3 răspunsuri:
| cascadoryes a răspuns:

Prietene, daca spui ca este departe de prieteni, familie, inseamna ca nu este pentru tine.Eu iti recomand sa faci ce vrei tu, ce simti, nu ce spune tatal tau, viata este a ta, nu a lui...Bafta

| AllexxGrigoras a răspuns:

Sar merita merita sa incerci poti sa iti faci alti prieteni acolo trebuie sa incerci si lucruri noi

| Adi1221 a răspuns:

Eu as dori dar nu stiu ce cerințe trebuie sa îndeplinești. poate ești bun si îmi spui si mie