| dragoshar a întrebat:

Aș dori să știu dacă există un site, blog sau forum unde aș putea găsi o listă cu toate conferințele planificate în România și/sau statele apropiate, pentru anul 2016. Mulțumesc!

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Vrei o lista cu toate conferintele din toate domeniile din toate tarile din zona?

Vrei si conferinte despre horticultura, si conferinte despre industria petroliera si conferinte despre ezoterism si conferinte despre neurochirurgie?

Nu crezi ca ar trebui sa fii putin mai specific?