| Sandu2513 a întrebat:

Stie careva un site unde pot găsi numele la toate colectiile Deagostini apărute in România până in 2020(inclusiv)? Sau dacă stie careva o listă cu nume de colectii imi este suficient happy Stiu de Animalele Planetei(am câteva cărti) și Descoperă lumea distrându-te(cu personajele Disney) dar aș fi curios ce a apărut in trecut... Mulțumesc Anticipat! happy

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Au pagina de Facebook, iar acolo se gasesc poze din colectiile din trecut.
https://www.facebook.com/pg/DeAgostini.ro/photos/?ref=page_internal