| Cezar2189 a întrebat:

Am 13 ani. Dar m-am "gandit" la viitor cum s-ar spune.Si as vrea sa ma fac designer auto.Acum intrebarea mea. Pe ce materii trebuie sa ma axez mai mult si ce facultate si liceu trebuie sa urmez? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Pai ar trebui sa urmezi ceva profil real deoarece matematica te va ajuta in design-ul si inginera ta auto, apoi poti sa termini o facultate de arte si design, totusi ii discutabil daca alegi un liceu de arte pentru ca matematica te va ajuta big grin

1 răspuns:
| Cezar2189 explică:

Multumescwinking Ai o fundawinking