| chaseyoung a întrebat:

Salut TPU! am 18 ani si as vrea sa devin actor porno! nu stiu totul despre meseria asta dar as vrea sa ma ajutati, sa-mi dati niste sfaturi! multumesc frumos TPU!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai in EE.UU sunt castinguri ca gasesti firme dupa cateva strazi dar aici in Romania prin relatii cand mergi la o discoteca sau un bar si dai de tipi care stiu cum e treaba vezi si deschizi bine ochii ca sa nu te duca prin padure si sa te fure, alt risc e al boliilor: in ultima vreme multi actori s-au contagiat cu HIV din cauza prostituatelor care faceau filme xxx si nu au avut hartiile medicale facute la zi. Asa ca te gandesti daca vrei sa ai multi bani si sa traiesti vreo 30 de ani mai putin sau sa faci o facultate ori sofer profesionist ca mine fara sa ai mari probleme cu munca.

| Canalas_Gabi_1995 a răspuns:

Buna si eu sunt doritori dmsa devin actor erotice se poate?