| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare, am lucrat la Glovo timp de o săptămână. În săptămâna respectiva am făcut 65 lei deoarece am lucrat 3 sau 4 zile deoarece în celelalte zile ploua și a nins. Plus am avut 90 lei de depus la un paypoint. Care sunt taxele la Glovo astfel încât din acești bani am rămas cu 30 lei Net? Banii pe aia care tu ii depui la paypoint practic nu-ți rămân ție? Gen dai banii la Glovo prin paypoint și glovo ți da înapoi gen. Cine răpunde ofer fundă.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai tu cand te ai angajat nu stiai ce taxe ai de platit si care sunt comisioanele? ca sunt mai multe variante de a colabora cu Glovo

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu am mai auzit de așa ceva până acum