| Caraignat_Cosy_1999 a întrebat:

Salut,TPU am si eu o intrebare.Ca sa ajungi un IT (it) ce facultate trebuie sa fac? Cum sa ma perfectionez cat de cat acasa, daca stiti si un link e perfect.
PS:Sunt la mate-info si am o profesoara de Informatica nasoa(nu ne invata nimica)!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti la mate info ai manuale, invata le bine pe alea mai intai. E suficient pentru facultate unde ai doua mari posibilitati. Mate info si Automatica si Calculatoare

1 răspuns:
| Glumetzul a răspuns:

In afara de Mate Info si Automatica mai poti alege si ASE-Cibernetica.