| Harraf a întrebat:

Carnetul de note este neaparat necesar la terminarea clasei a 8 a in acesta aflandu se toate notele si mediile sau doar catalogul este important, carnetul existand doar pentru instiintarea parintilor? Am o medie destul de mare, o stiu, dar nu o am trecuta in carnet, e o problema?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Carnetul de note este, in principal, pentru parinti, sa afle notele pe care le-a luat copilul.
Acte de studii sunt diploma si foaia matricola.

| Intruder19 a răspuns:

Nu e nici o problema, carnetul nu are nici o importanta, conteaza foaia matricola.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu ii pasa nimanui de carnet. Poate doar tie si parintilor...

| Bogdanovici24 a răspuns:

Nu e problema, catalogul e baza.Nici eu nu am toate mediile trecute...si nu am patit nimic.