| Ruxiii a întrebat:

Sunt clasa a 7-a si in carnetul de note nu am o medie anuala trecuta... cea din a 6-a...afecteaza cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic.sunt persoane care nici nu au carnet de note.eu sunt a 8'a si in fiecare an am avut alt diriginte.toti cu capu in nori si am toate mediile gresite :-s
la admitere se iau mediile din cataloage happy

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic.

| Mirela a răspuns:

Carnetu de note in ziua de azi nu prea mai conteaza oh go on
doar sa. l ai acolo sa. ti mai vada si ai tai notele

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu, stai linistita!

| cryssy95 a răspuns:

Din moment ce ai trecut deja clasa nu mai afecteaza cu nimic... poti sa o treci tu daca vreiwinking
oricum nu mai intereseaza pe nimeni carnetu de notewinking